A pack of gum has 12 or so pieces for ~1 dollar. A stick of gum keeps you feeling full for roughly 30 minutes (in my experience. If you average out the length of time those sticks will keep you full, your essentially filling in a meal for a dollar. Assuming you give zero fukks about your nourishment, a cheap man could save a lot of money eating a pack of gum a day as a meal.
The shyt u learn in college
The shyt u learn in college







