if u keep it upi feel u breh i got a chicken pizzola and the shyt cost me $12 nikka, i had some 2L's of sprite at the crib but that could've easily cost me $15 like the nikka from mcdonalds. i could've just settled for a bowl of cereal or something because the shyt wasnt really worth it
Man didn't u just have Mickey d's? Damn my dude you gonif u keep it up
that aint healthy brehi eat a 6 inch chicken bacon ranch with double meat and i be full
you need to diet my dudethat aint healthy breh

diet =![]()



dont have to =
just make switches
you eatin hella food bruh
that meal alone like 5000 cals![]()

fixed
![]()
