Formerly Black Trash
Philosopher, Connoisseur, Future Legend
I love their Bacon Buegers but $10+?!?!




If you buying 2 lbs of ground beef from the store you need to beat your own ass. You can own your own cows and get more than 2 lbs of ground beefAt this point if you buying Wendy’s burgers for 10 dollars you need to beat yo own ass. You can get about 2lbs of ground beef from the store and make 10 burgers![]()

If you buying 2 lbs of ground beef from the store you need to beat your own ass. You can own your own cows and get more than than 2 lbs of ground beef![]()

If you buying 2 lbs of ground beef from the store you need to beat your own ass. You can own your own cows and get more than than 2 lbs of ground beef![]()
Compare 2lbs of ground beef to buying 2 whole cows brehs….the point is why the fukk is anyone paying 10 dollars for burger from WENDYS 

And how much would that be?At this point if you buying Wendy’s burgers for 10 dollars you need to beat yo own ass. You can get about 2lbs of ground beef from the store and make 10 burgers![]()
Haven’t had Wendy’s in a while. Easily top ten.