Majestic Pape
The-Coli = W SOHH = L
250-300 or 700 for two to three weeks..
You eating good out here.
I probably only spend 30 a week on groceries, but then again I eat out at least twice per day.
250-300 or 700 for two to three weeks..
damn yall spend alot...I live alone and I spend MAYBE 100-150 a month on groceries brehs and I eat pretty healthy
This is not true at all, it all depends on what you eat.no way 1 person is eating healthy for 100-150 a month. thats too cheap and 'healthy' food cost money
no way 1 person is eating healthy for 100-150 a month. thats too cheap and 'healthy' food cost money
for one person 2 dogs and a cat
![]()
ill have another one to add in 3 days
I can break down my whole list if you like.... I have no reason to lie... I dont buy foods that are already cooked I cook my damn self and it saves $$
100 a week easily. Just for me! A nygga puts down 6 meals a day almost 7000 calories!![]()
I am curious...what do you guys buy that individually runs your bill past $200 a month? That seems so high to me...then again it might be location.