john goodman
All Star
An 1/8 ladt me like 3 weeks
So 40 or so
So 40 or so
$350.... An ounce everytime I get paid.
$700 a month in weed, breh??$700 a month in weed, breh??
Breh if you stopped smoking for 5 years and invested that money you'd have an extra $50,000



Man i hope i find some weed buddies where im livin. Where ill b staying i cant smoke inside snd it gets down to -10 easily.
But ima spend on 2 300-350 ounces initially and when they run out maybe 100/125 every two weeks after that
Got til mid sept to make some new friends![]()
I thought about that before but I been enjoying marijuana 3 times a day since I was 14 so it's just another bill at this point. If it wasn't for marijuana I wouldn't be here because bud brought my parents together.$700 a month in weed, breh??
Breh if you stopped smoking for 5 years and invested that money you'd have an extra $50,000
I thought about that before but I been enjoying marijuana 3 times a day since I was 14 so it's just another bill at this point. If it wasn't for marijuana I wouldn't be here because bud brought my parents together.
Ima b in western mass, all ive heard about is loud this, loud that, so i know i can find an ounce of loud for 350 in mobile so hopefully that translates up there. I dont want to sell weed anymore so id rather just smoke out of the ounce and not have to worry about constantly finding some reups and all that. Plus i think id rather find it around campus then go in the hood, have to make my own connects and get that outsider tax applied.man if i was payin an ounce for dat i wouldnt even smoke
dem the prices where yall at?
i hope you makin some of dat shyt back if gone spend that much
i started gettin a cutie every month and i make back atleast 150 just from nikkas being around me and i dont even ask for money no more
Ima b in western mass, all ive heard about is loud this, loud that, so i know i can find an ounce of loud for 350 in mobile so hopefully that translates up there. I dont want to sell weed anymore so id rather just smoke out of the ounce and not have to worry about constantly finding some reups and all that. Plus i think id rather find it around campus then go in the hood, have to make my own connects and get that outsider tax applied.
Real talk if i could land that, i would def jump on it. 2 issues tho, nowhere to store it(cant keep it all where i stay, i can justify maybe a zip or two but that cutie gonna make me look like im setting up shop. If i could get 2 for 400 that would be lovely.blow some reggie n save the cash
loud is not worth 350 a ounce no more
its nikkas up here payin 300- 400 for one zip of girl scout cookies smh
im payin 700 for 4 zips of good strong loud pack
Real talk if i could land that, i would def jump on it. 2 issues tho, nowhere to store it(cant keep it all where i stay, i can justify maybe a zip or two but that cutie gonna make me look like im setting up shop. If i could get 2 for 400 that would be lovely.
2, by dealing with the folks on campus, i dont know how it will be as ive never bought from white folks. But we used to tax the shyt outta them. But id rather deal with them then getting robbed in springfield where i know noone, and being a black man isnt a security shield like it is on campus.